Yetişkinler için Dinazor Boyama Kitabı

ücretsiz boyama kitabı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.57 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma PEAKSEL D.O.O. NI?
Yetişkinler için Dinazor Boyama Kitabı'nı hemen indirin ve dinazor boyama oyunları ile eğlencenin tadını çıkarın! Sizler için bu kitapta sınır yok, her şey sizin hayal dünyanıza kalmış.

Yetişkinler için mükemmel bir oyun. Bu boyama kitabı boyama kitabı Jurassic devrine hayran bütün yaratıcı ruhlar için oluşturulmuş. Bu kitap sayesinde dinlenip ve dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Birçok renge sahip olmanız yeteneğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. 200?den fazla renge sahipsiniz.

İşte bu kitabın özellikleri:

-Arka plan müziği açık/kapalı

- Benim çalışmalarım: sanatınızı özel galeride kaydedin

- Çoklu boya paletleri

- Benim paletim- kendi boya paletini oluştur 

- Çeşitli ton ve renk farkları

- Boyama sayfanıza uygulayabileceğiniz bir çok filtre ve doku var

- Benim çalışmalarım: sanatınızı özel galeride kaydedin

- 30 boyama sayfası

- Sanatınızı Facebook, Twitter ve/veya Instagram'da paylaşın

- Detaylı boyama için yakınlaşın

 

Kural yok

Bu sizin hayal dünyanız tamamen. İçinizdeki çocuğu serbest bırakabilir ve dinazor boyama oyunları ile muhteşem dinazor boyama sayfaları yaratabilirsiniz. Boyama sayfaları söz konusu olduğunda kurallar yok. İstediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Bu kitabın yetişkinler için avantajları

Yetişkinler bu kitap sayesinde stresle baş edebilir ve zihin açıklığımızı geliştirebilir. Bu nedenle bazı kişiler bunlara stres azaltıcı boyama sayfaları adını veriyor. Boyama, yaratıcı düşünce ve kişilik gelişimini teşvik etmenin akıllıca bir yöntemidir. Strese yol açan günlük şeylerden arındırıcı bir kaçış olabilir. Yetişkinler için boyama kitapları birçok kişinin farkında olmadığı kullanım ve amaca sahiptir. Daha iyi odaklanmak, terapi, rahatlama, zihni sakinleştirme, problem çözme ve kişisel örgütlenme becerilerini geliştirmek için kullanılabilir.

Yetişkinler için Dinazor Boyama Kitabı indir